Op 20 september 2025 is het weer World Cleanup Day! Tijdens deze wereldwijde opruimactie geven we samen met ruim 190 landen de planeet een grote schoonmaakbeurt. Het doel? Het opruimen van zoveel mogelijk zwerfafval!
Ook in Amersfoort binden we de strijd aan tegen zwerfafval en zwerfplastic in het bijzonder. We richten ons dit jaar vooral op de eigen buurt of omgeving, waar we in kleine groepjes gaan opruimen. Jij doet toch ook mee?
Gewapend met afvalgrijper en vuilniszak gaan we de strijd aan met rondslingerend plastic, lege blikjes en ander zwerfafval. Sluit je aan bij een schoonmaakactie van A ROCHA Amersfoort. We gaan zwerfafval ruimen vanaf het startpunt Adventkerk tot aan Van Randwijcklaan, beide zijden Valleikanaal en Ringweg Kruiskamp. Materialen voor het zwerfafval ruimen zijn aanwezig.
We maken schoon van 13:30 tot 15:00 uur en sluiten de actie af met iets lekkers!
