22 februari: wilgen knotten bij De Glind
Boeren en natuurorganisaties – dat kan wel eens knetteren. Maar op 22 februari zetten we ons voor een boer die wegens zijn leeftijd de wilgen niet meer kan knotten. En voor het behoud van landschap en biodiversiteit natuurlijk!
Het gaat om 21 wilgen bij De Glind, tussen Leusden en Barneveld. Vrijwilligers van onder andere verschillende A Rocha groepen uit het midden van het land werken mee. We werken van 9:30 tot uiterlijk 16:00 uur – maar je mag zoals altijd ook een deel van de dag komen.
Waar: we werken langs de Burgstederweg, net buiten De Glind. Dit kleine weggetje loopt halverwege over een boerenerf. Iets ten zuiden van dit erf verzamelen we, auto’s kunnen hier op de maisakker worden geparkeerd.
Eten: neem eigen brood mee, voor koffie, thee, lekkers en soep wordt gezorgd.
Kleding en uitrusting: voor helmen, zagen en handschoenen wordt gezorgd. Advies: trek stevig schoeisel aan met bij voorkeur harde neuzen.
Aanmelding: meld je aan met een mailtje naar amersfoort@arocha.org.